Vizyonumuz…
Kanca Grup İnşaat Proje A.Ş.’nin yıllar içinde kazandığı başarı ve tanınırlık, doğrudan ekip üyelerimizin ve ürünlerimizin kalitesine bağlıdır. Kaliteye, müşteri hizmetlerinin değerine ve satış ekibimizin profesyonelliğine olan sarsılmaz taahhütlerimiz, şirket başarısının temelidir.

Misyonumuz...
1950’ li yıllarda İstanbul Sirkeci’ de adım atmış bir ailenin ferdi olarak geleneksel ticaret anlayışımızdan hiç kopmadık.

Ticari ilişkilerimizi dürüstlük, karşılıklı güven ve anlayış üzerine inşa ettik. “Müşteri velinimetimizdir” anlayışını kuruluşumuzdan itibaren aynı prensiplerle devam ettirmekteyiz.

Bu bağlamda satış / proje ekiplerimiz ve çalışanlarımız – müşteri ihtiyacını kavrama, gereksinimlere en uygun ürünü önerme, KMS (kalite, maliyet, süre) ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında doğru ve yeterli bilgilendirme esaslarıyla - “müşteri odaklı” hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz…
Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız 15 global firma, üretimini yurt dışında sürdürdüğümüz tescilli markamız SOHO, ürün satışlarını sürdürdüğü 578 ulusal firma, 1200 adet toptan, 400 adet proje, 6700 civarında perakende müşterisi ile sektöründe en iddialı networklerden birine sahibiz. Bu yapılanmadan edindiğimiz geri bildirim ve deneyimlerimizle “know-how umuzu sürekli geliştirmekteyiz.

Zengin ürün yelpazesinin desteğiyle gerçekleştirdiğimiz toptan ve perakende satış faaliyetlerinin yanı sıra her ölçekte konut ve otel yatırımlarının hırdavat ve aksesuar tedariğinde komple çözümler ve proje yönetimleri konularında da çalışmalarını sürdürmekdeyiz. 

Bir önceki kataloğumuzda yer alan 25.000 çeşit ürünü bu kataloğumuzda 75.000 çeşit olarak güncelliyoruz. Ürün yelpazemizin yaklaşık yarısı yurt dışı global piyasalardan tedarik edilmektedir. Katalogda yer alan ürünler satıcısı olduğumuz ulusal / global saygın markalar ve Kanca Grup garantisi altındadırlar.

Kanca Grup İnşaat Proje’nin E-Ticaret Faaliyetlerimiz...
Kancaonline.com web sitesi üzerinden müşterilerimize rahat ve kolay alışveriş imkanı sunmaktayız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR